تیک بیم تیک بیم تیک بیم تیک بیم تیک بیم تیک بیم تیک بیم تیک بیم
سازمان ها / شنبه, 1 شهریور 1399

۱۳ دلیل برای این که آنلاین بیمه بخریم

۱۳ دلیل برای این که آنلاین بیمه بخریم


عمر و اموال هر فرد در معرض ریسک مرگ ،ناتوانی ، فقدان وحتی تخریب قرار دارد.این ریسک ها می توانند به زیان های مالی و جانی منجر شوند.بیمه، شیوه ای محتاطانه برای انتقال چنین ریسک هایی به یک شرکت بیمه گر است .به همین دلیل انواع مختلفی از بیمه نامه ها هم چون بیمه عمر، بیمه بدنه خودرو، بیمه شخص ثالث و …. تدوین شده اند تا در شرایط مختلف ، شرکت بیمه گر بتواند در رفع خسارت های وارده به اشخاص و اموال نقش موثری را ایفا نماید.خرید بیمه به دو صورت آفلاین از شعب بیمه و آنلاین از سایت هایی هم چون تیک بیم مقدور است. در حال حاضر ، افراد  به کسب وکارهای اینترنتی بیش از پیش توجه و اعتماد می کنند. خرید بیمه به صورت آنلاین و دریافت آن در درب منزل به مراتب از یافتن یک دوست آگاه ، رفتن به مراکز خرید و استعلام و مقایسه قیمت ها آسان تر است. درک انتظارات و نحوه تاثیر انتخاب بر خریدآنلاین بیمه ،فرایند را تسهیل می کند.حال در ادامه می خواهیم ۱۳ دلیل را برای خرید آنلاین بیمه مطرح کنیم :
۱) خرید آنلاین بیمه در۲۴ ساعت شبانه روز در ۷ روز هفته (حتی روزهای تعطیل)
با توجه به زندگی پرمشغله امروز که عموما همه افراد از صبح تا ساعاتی از شب درگیر کار و ترافیک هستند،وجود کسب و کارهای آنلاینی هم چون تیک بیم این مزیت را به همراه دارد که در ساعاتی که افراد از روزمرگی به دورند و عموما هم فروشگاه های آفلاین تعطیل هستند، به خریدآنلاین بیمه بپردازند.ممکن است در نیمه های شب در سایت تیک بیم چرخی بزنید ، انواع مختلف بیمه را استعلام گرفته و مقایسه کنید و در نهایت با فراغ بال بدون فشار خرید فوری در مراکز و کسب و کارهای آفلاین ، تصمیم گیری نمایید.
۲) مقایسه قیمت بیمه
در سایت تیک بیم امکان مقایسه آنلاین بیمه وجود دارد که بعد از ثبت اطلاعات درخواستی، سامانه از بین شرکت های بیمه گر، شرایط و گزینه های مختلفی را به شما پیشنهاد می کند که سبب می گردد مشتریان با علم به وجود گزینه های مختلف و تطبیق با شرایط خود ، تصمیم خرید بهینه داشته باشند.
۳) دامنه گسترده انتخاب بیمه
با ارائه فهرستی گسترده از شرایط بیمه ای مختلف : نقدی یا بیمه اقساطی ، شرکت های بیمه گر، پوشش های بیمه ای ، سطح توانگری مالی ، تعداد شعب بیمه در سامانه تیک بیم ، خریدار می تواند به سهولت شرایط خود را با گزینه ها تطبیق داده و بهترین انتخاب بیمه را تجربه کند.در این حالت محدودیت فروشگاه های محلی بیمه وجود ندارد.خریداران اینترنتی بیمه می توانند با مقایسه ای که در کوتاه ترین زمان انجام می دهند ، به راحتی گزینه مدنظر خود را انتخاب نمایند.از طرف دیگر ، سایت بیمه تیک بیم به منظور حصول رضایت هر چه بیشتر مشتری و تبدیل او به مشتری وفادار کلیه استانداردهای مربوطه را در طراحی محصول ،طراحی سایت و ارائه خدمات رعایت می کند.
 
۴) مدیریت زمان
با مراجعه به سایت تیک بیم ، دیگر مجبور به تحمل ترافیک و شلوغی شهر نیستید.بدون اتلاف وقت و به راحتی با چند کلیک بیمه خود را خریداری کرده و درب منزل دریافت نمایید.این بعد از منظر صرفه جویی هزینه ای در رفت و آمد و محل پارک خودرو، باعث افزایش توان خرید مشتریان خواهد شد.
 ۵) کسب اطلاعات مختلف بیمه ای
اینترنت منبع پاسخگویی به سوالات مختلف است.هر سوال بیمه ای که داشته باشید ، با جستجوی کوچکی در بلاگ سایت تیک بیم یا پرسش به صورت تلفنی یا از راه های مختلف ارتباطی با کارشناسان تیک بیم ،به پاسخ خود دست یابید.
۶) تحویل رایگان
مشتری هنگام خروج از منزل برای خرید بیمه ، باید هزینه حمل و نقل را نیز در کنار خرید اصلی خود می بایست در نظر بگیرد؛ اما سایت تیک بیم  با مزیت هایی که برای مشتریان درنظرگرفته، امکان ارسال رایگان را نیز برای مشتریان خود فراهم آورده است.
۷) دسترسی بیشتر به خدمات و محصولات
با توجه به عدم وجود محدودیت زمانی و مکانی برای خرید اینترنتی بیمه از سایت تیک بیم ،مشتریان می توانند بیمه مدنظر خو را به راحتی خریداری نمایند.هم چنین در شرایطی نظیر آلودگی هوا ، شیوع بیماریهایی نظیر کرونا یا شرایط نامساعد جوی،خرید اینترنتی بیمه می تواند کمک ساز باشد.
۸) تخفیف بیمه و کمپین های ویژه
معمولا سایت تیک بیم  برای وفاداری مشتریان خود تخفیف ها و کمپین های متنوعی در شرایط و مناسبت های مختلفی در نظر می گیرد.گاهی نیز همکاری های مشترکی با سایر کسب وکارها داشته و به این طریق ،مشتریان می توانند ضمن خریدآنلاین بیمه از مزایای همکاری این شرکت با سایر شرکت ها نیز برخوردار گردند.
۹) دریافت خدمات باکیفیت بالاتر
فضای آنلاین  این امکان را می‌دهد تا به سؤالات مشتریان پاسخ  داده شود ،وبینارهایی برای فروش یا تبلیغات برگزار کرده و به مشکلات مشتریان رسیدگی گردد. همه‌ی این کارها بدون اتلاف وقت انجام می‌شوند. فقط کافی است یک بار ویدئویی یا لیستی از سؤالات رایج  تهیه کرده  و سال‌ها مشتریان‌ را برای دریافت پاسخ‌شان به صفحه‌ی مربوط به آنها ارجاع دهید. با این کار، نه تنها در وقت خود صرفه‌جویی می‌کنید بلکه خدمات بهتری نیز به مشتریان ارائه می‌دهید.
سایت تیک بیم تمامی اطلاعاتی را که مشتریان به آن نیاز دارند، درست موقعی که به آن نیاز دارند در اختیارشان می گذارد . این یعنی تماس‌های تلفنی برای حل مشکلات کمتر می‌شوند و خدمات با کیفیت به مشتریان ارائه می گردد.
۱۰) دسترسی به نظرات مصرف کننده ها
در کسب وکارهای آنلاین ، شما می توانید به راحتی در بخش نظرات، توضیحات سایر مصرف کننده ها و مشتری ها را در مورد یک محصول بخوانید و آگاهانه تصمیم گیری کنید.
۱۱) پاسخگویی سریع تر
یکی از مزایای کسب و کارهای آنلاین  این است که امکان پاسخگویی به  سفارش‌های خرید، پیشنهادات و دیگر نیازهای مشتریان به سرعت و در لحظه را به همراه دارد. در کسب و کارهای آنلاین ، سفارش‌های مشتریان سریع ثبت و تأیید می شوند .در فروشگاه‌ها یا شرکت‌های سنتی، ثبت سفارش‌ها معمولا از طریق تماس تلفنی انجام می‌گیرد و روند ثبت و پیگیری آن توسط کارمندان انجام می‌شود. بسته به میزان کارهای روزانه‌ی کارکنان، رسیدگی به سفارش ممکن است روزها طول بکشد. اما کسب و کارآنلاین همانند سامانه تیک بیم به  شما این امکان را می‌دهد که نه تنها سفارش‌‌ها، بلکه سایر اطلاعات مدنظر خود را فورا بررسی نموده و درخواست های خود را تحقق بخشید.
۱۲) جلوگیری از آلودگی هوا و کمک به محیط زیست 
بازار صنایع سوختی هر روزه با افزایش و کاهش هزینه های سوخت در جدال هستند. یکی از مزایای طراحی سامانه تیک بیم و خرید آنلاین بیمه  این است که افراد دیگر برای خرید نیاز به وسایل نقلیه ندارند در نتیجه هزینه ای برای سوخت پرداخت نخواهند کرد و مسئولیت اجتماعی حفاظت از محیط زیست نیز تحقق می یابد.
۱۳) اطلاع از قوانین و تغییر شرایط بیمه ای
 تغییرات قوانین و شرایط بیمه ای امری رایج در صنعت بیمه است و از آن جا که این امر با میزان خسارت ها و بعد مالی بیمه نامه ها گره خورده است ، آگاهی از آن ها می تواند به بیمه شونده در تصمیم گیری های خود کمک کند . همه این تغییرات در سایت تیک بیم جهت رشد دانش بیمه ای مشتریان منعکس می گردد.
حتی در هنگام خرید برخی از بیمه نامه ها ، امکان خرید اقساطی نیز از سایت تیک بیم فراهم شده است.پس از خرید بیمه از سامانه تیک بیم ،  بیمه‌نامه شما به سرعت صادر شده و در اسرع وقت و به صورت رایگان به آدرس مورد نظرتان ارسال خواهد شد.

 

****برای خرید بیمه انلاین اینجا کلیک کنید****

 

لینک مطلب

نظرات کاربران 0 نظر ارائه شده است
Captcha