تیک بیم تیک بیم تیک بیم تیک بیم تیک بیم تیک بیم تیک بیم تیک بیم
سازمان ها / شنبه, 4 خرداد 1398

ضرورت جلوگیری از تقلبات و خسارتهای ساختگی

به گزارش ریسک نیوز از روابط عمومی، علیرضا بیانیان مدیرعامل بیمه آرمان در جلسه شورای معاونان و مدیران این شرکت با اعلام این مطلب، به بیان اهداف، راهبردها و مقتضیات شرکت پرداخت. 
وی با اشاره به تغییرات و جابجایی تعدادی از مدیران ستادی و شعب گفت تغییرات در بحث مدیریت یک امر طبیعی و لازمۀ یک مجموعه پویاست و این تغییرات نیز با هدف پویایی و سرعت بخشیدن به امور شرکت صورت گرفته و به هیچ وجه نشانه ناکارآمدی یک مدیر نیست. 
بیانیان ضمن معرفی مدیران جدید در حوزه ¬های درمان، خودرو، بازاریابی و عمر و سرمایه¬ گذاری؛ بیمه¬ های درمانی و ثالث را از امور مهم و خطیر شرکت برشمرد و گفت پیشبرد امور در این دو حوزه مستلزم تعامل و همکاری همه بخش¬ هاست و باید همه تلاش کنیم این امور بنحو احسن پیش برود تا اعتماد بیمه¬ گذاران نیز جلب شود. 
مدیرعامل بیمه آرمان در بخش دیگری از سخنان خود به بیمه¬ های عمر و سرمایه¬ گذاری اشاره کرد و گفت انتظارات شرکت در این حوزه برآورده نشده و همکاری تنگاتنگ شعب و نمایندگان در فروش این بیمه¬ نامه ¬ها ضروری و نیازمندِ سرمایه¬ گذاری مناسب و تفکیک حساب¬ های آن با سایر رشته¬ های بیمه¬ ای است. 
بیانیان برنامه ¬ریزی دقیق در بخش دیات و پرداخت خسارت در بیمه¬ های اتومبیل را نیز بسیار مهم دانست و لزوم ارتباط و تعامل با پزشکی قانونی و نیروی انتظامی و استفاده از مشاوره آن ها در رسیدگی به پرونده ¬های خسارتی بلاتکلیف و معوق و نیز ضرورت راه اندازی مرکز تماس برای پاسخگویی به شکایات و مطالبات بیمه گذاران را مورد تأکید قرار داد. 
مدیر عامل بیمه آرمان وفاق و همدلی را در راستای تقویت بخش¬ های مختلف و ایفای تعهدات شرکت خاطر نشان ساخت و با اعلام این موضوع که سیاست و رویکرد بیمۀ آرمان فروش بیمه¬ های خُرد است، خواستار انتقال دانش و اطلاعات فنی به یکدیگر برای هم افزایی و برطرف کردن نقاط ضعف شرکت شد. 
بیانیان همچنین داده ¬ها و اطلاعات فنی مجموعه را جزو اسرار و سرمایه¬ های شرکت برشمرد و بر حفظ و حراست از آنها تأکید¬کرد. او همچنین با اشاره به تخلفات و کلاهبرداری¬ های گسترده برای اخذ خسارت¬ های ساختگی از شرکت¬های بیمه، بر تلاش و پویاتر شدن بخش حقوقی شرکت به منظور جلوگیری از پرداخت خسارت¬های تقلبی و بروز شدن پرداخت¬ ها تأکید کرد. 
در ادامه این جلسه، معاونان و مدیران بخش¬های مختلف نیز به بیان مسائل شرکت و حوزه متبوع خود پرداختند و راهکارهایی برای بهبود وضعیت فعلی و دستیابی به اهداف ترسیم شده ارائه کردند.

 

برچسب ها:
نظرات کاربران 2 نظر ارائه شده است
ضرورت جلوگیری از تقلبات و خسارتهای ساختگی
رضا یوسفی ارسال در تاریخ شنبه, 4 خرداد 1398

با تشکر از شما. مطلب خوبی بود

ضرورت جلوگیری از تقلبات و خسارتهای ساختگی
رضا یوسفی ارسال در تاریخ شنبه, 4 خرداد 1398

با تشکر از شما. مطلب خوبی بود

Captcha