تیک بیم تیک بیم تیک بیم تیک بیم تیک بیم تیک بیم تیک بیم تیک بیم
سازمان ها / یکشنبه, 6 مهر 1399

بیمه کرونا

نویسنده مطلب       مرتضی سلطانپور

بیمه کرونا، حمایت نوین شرکت بیمه سامان


هرگونه رخداد فاجعه بار طبیعی یا غیرطبیعی به عنوان مثال شیوع بیماری کرونا از اواخر سال 98 تاثیرات مستقیم و غیرمستقیم بر ابعاد مختلف زندگی افراد و در نتیجه صنعت بیمه دارد که با سلامت و زندگی افراد گره خورده است. بیماری های حاد همانند کرونا همواره با هزینه درمان و داروهای خود همراه می شود و هزینه های زیادی را برای بیمار در پی دارد.

شرکت بیمه‌گر سامان برای مقابله با ویروس کرونا تمهیدات ویژه ای را در پوشش های بیمه ای خود لحاظ کرده است که این پوشش ها و خدمات در دو دسته درون سازمانی و برون سازمانی ( ارائه شده به بیمه‌گزاران ) جای می گیرند.در ادامه به برخی از تمهیدات شرکت بیمه سامان اشاره می کنیم :

الف) پوشش بیماری کرونا در ریسک های تحت پوشش بیمه مسافرت خارج از کشور
شرکت بیمه‌گر سامان هزینه های مربوط به بیماری ویروس کرونا را به پوشش‌های بیمه مسافران خارج از کشور خود افزود.مسافران با خرید بیمه مسافرت خارج از کشور سامان بدون این که هزینه بیشتری را تقبل نمایند،از پوشش بیماری ویروس کرونا در سفر به سراسر دنیا بهره مند می شوند.

ب) پوشش بیماری کرونا در ریسک های بیمه عمر
ویروس کرونا یکی از مهم ترین ریسک های درمانی در دوره زمانی فعلی تلقی می گردد و شرکت بیمه‌گر سامان امتیازاتی نظیر دریافت وام، برداشت از حساب و پرداخت هزینه های درمانی و معافیت مالیاتی تا سقف 300 میلیون ریال را برای بیماری کرونا به عنوان امراض خاص در پوشش های بیمه عمر خود لحاظ نموده است.

ج) حمایت از نمایندگان بیمه سامان در برابر ویروس کرونا
در شرایط وخیم بحران شیوع ویروس کووید 19 شرکت بیمه‌گر سامان حمایت خاص نمایندگان خود را آغاز نمود.این حمایت ابعاد مالی ، حمایت از توسعه فروش و توسعه خدمات الکترونیکی را برای تسهیل خدمت رسانی نمایندگان شامل می گردد.ضمنا جشنواره های مجازی و تبلیغات فروش از طریق شبکه های مجازی نیز با تقبل هزینه توسط شرکت بیمه گر سامان برای نمایندگان در نظر گرفته شد.

د) پشتیبانی از طرح ملی درمان مبتلایان به کرونا با پلاسمای خون
شرکت بیمه‌گر سامان در راستای مسئولیت اجتماعی و کمک به درمان این بیماری ، به پشتیبانی از طرح اعطای پلاسمای خون به بیماران کرونایی پرداخت تا فرصتی برای کمک به بخش درمانی کشور پدید آید.

ه ) طرح بیمه کرونا
همان گونه که اشاره کردیم هر بیماری علاوه بر درد ، هزینه هایی نیز در پی دارد که نگرانی بیماران و خانواده های آن ها را سبب می شود.متاسفانه ناشناختگی ویروس کرونا در هزینه های بالای آزمایش ها و هم چنین درمان و قرنطینگی نمایان شده است.شرکت بیمه سامان ، حامی سلامت جامعه ،علاوه بر حمایت های همه جانبه خود اقدام به ایجاد بیمه درمان ویژه کرونا با نام “بیمه کرونا” متناسب با دغدغه کنونی کرده تا بتواند از فشار روحی و مالی بیماری کرونا بکاهد. بیمه کرونای سامان به مبتلایان درصورت وقفه کاری به خاطر بستری شدن در بیمارستان تا سقف یک ماه روزانه هزینه حداکثری 300 هزار تومان را پرداخت می نماید.هم چنین شرکت بیمه‌گر سامان در صورت فوت بیمار کرونایی ، مبلغ 200 میلیون تومان خسارت فوت را به خانواده و بازماندگان او پرداخت می کند.

مزایای بیمه کرونا ی ارائه شده توسط شرکت بیمه‌گر سامان
تقبل هزینه بستری و درمان بیمارستانی بیماری کرونا : حداکثر 20 میلیون تومان
تقبل هزینه مرخصی استعلاجی بیماری کرونا : به ازای هر روز جا ماندن از کار 300 هزار تومان
پوشش 200 میلیون تومانی خسارت فوت بیمه‌گزار بیمار کرونایی

 

 

                                                      ****برای خرید انلاین بیمه نامه اینجا کلیک کنید****

نظرات کاربران 0 نظر ارائه شده است
Captcha