تیک بیم تیک بیم تیک بیم تیک بیم تیک بیم تیک بیم تیک بیم تیک بیم
سازمان ها / ﺳﻪشنبه, 15 مهر 1399

خرید بیمه آنلاین چگونه است و چه مزایایی دارد؟

خرید بیمه آنلاین چگونه است و چه مزایایی دارد؟

به طور کلی خرید بیمه آنلاین انتخابی سریع، مقرون به صرفه و مصلحتی است که به نفع بیشتر افراد می باشد. بیمه آنلاین تمام نیاز های مشتریان از سلامتی تا مسافرت را در برمی گیرد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری یکی از بهترین روش هایی که می توان از خدمات شرکت های بیمه بهره برد، خرید آنلاین بیمه است. شما تنها با چند کلیک می توانید خود، خانه، ماشین و فرزندانتان را بیمه کنید

خرید بیمه آنلاین چگونه است و چه مزایایی دارد؟

به طور کلی خرید بیمه آنلاین انتخابی سریع، مقرون به صرفه و مصلحتی است که به نفع بیشتر افراد می باشد. بیمه آنلاین تمام نیاز های مشتریان از سلامتی تا مسافرت را در برمی گیرد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری یکی از بهترین روش هایی که می توان از خدمات شرکت های بیمه بهره برد، خرید آنلاین بیمه است. شما تنها با چند کلیک می توانید خود، خانه، ماشین و فرزندانتان را بیمه کنید

 

خرید بیمه آنلاین، سریع و مقرون به صرفه

 

مزایا خرید بیمه آنلاین

در بیمه آنلاین، مشتریان می توانند مستقیما با شرکت بیمه معامله کنند. تمام مدارکی شما باید در خرید بیمه آنلاین فراهم کنید، کمتر است و همه آنها بصورت اینترنتی به شرکت بیمه فرستاده خواهند شد. این خود ذخیره پس انداز بیشتر است. در این مقاله سعی کرده ایم مطالب بیشتری درباره بیمه آنلاین، خرید بیمه آنلاین و مزایای آن به شما مشتریان عزیز ارائه دهیم.

مزایای خرید بیمه آنلاین عبارت است از:

 1. بهره مندی از معامله ای آگاهانه

بیمه آنلاین مشتری را قادر می سازد تا خرید و معامله ای آگاهانه و عاقلانه داشته باشد. در واقع شما می توانید با جستجو در سایت های مختلفی از مزایا و معایب بیمه های مختلف اطلاعاتی کسب کنید، سپس انتخابی عاقلانه خواهید داشت. بنابراین هر زمان که تصمیم به خرید بیمه آنلاین گرفتید، بهتر است از مزایا، ویژگی ها، روند ارائه خدمات، تمدید و غیره به اندازه کافی اطلاعات داشته باشید. با سنجیدن جوانب مثبت و منفی می توانید بهترین خرید بیمه آنلاین داشته باشید.

 1. سود بردن از خدمات خودکار

پلت فرم آنلاین خرید بیمه محدود به فروش نیست. شما در خرید آنلاین بیمه می توانید کارهایی مانند بارگیری اسناد بیمه نامه یا بروشور را سریع و به طور خودکار انجام دهید. در صورتی که بخواهید بیمه را لغو کنید، پول شما سریع به حسابتان برمی گردد. اگر قصد تمدید داشته باشید، می توانید حق بیمه را به صورت آنلاین برای یک سال تمدید کنید. خرید بیمه آنلاین، بدون اتلاف وقت کار شما را انجام می دهد. شما دیگر در یک دفتر بیمه نامه نیستید و هیچ تردیدی برای خرید آنلاین بیمه به سراغ شما نمی آید.

 1. خدمات سریع

اگر با رایانه و اینترنت زیاد سر و کار ندارید، نگران نباشید !

اکثر شرکت هایی که بیمه آنلاین ارائه می دهند، قابلیت برگزاری گفتگو زنده در وب سایت دارند. از طریق گفتگو زنده مشتریان می توانند هرگونه شکایت، انتقاد و پیشنهادی که داشته باشند به تیم پشتیبانی ارائه دهند و از آنها کمک بخواهند. برخی شرکت های بیمه، شماره تلفن های رایگانی در اختیار مشتریان قرار داده است تا آنها شکایت خود را ثبت کنند.

 

همیشه ارزان ترین بیمه، بهترین بیمه نیست.

خلاصه مطلب این است، خرید بیمه آنلاین راحت، سریع و هزینه نسبتا کمتری برای شما مشتریان عزیز به ارمغان می آورد. بیمه آنلاین تمام عناصری که نسل باهوش امروزی با فناوری های جدید نیاز دارد، ارائه می دهد. دیگر روزهایی که مشتریان به دفاتر مراجعه میکردند، رو به پایان است. اینترنت که رونق گرفت، نیاز های مشتری در یک چشم به هم زدن به صورت آنلاین انجام خواهند شد.

برای انتخاب بیمه آنلاین بهتر است به هر دو طرف سکه نگاه کنید، یعنی تمام جوانب را بسنجید و ارزیابی کنید.

انواع بیمه آنلاین که وب سایت تیک بیم ارائه می دهد

وب سایت تیک بیم(Tikbim)، سامانه است که مشتریان با مراجعه به آن می توانند به راحتی بیمه های مختلف را مقایسه و در نهایت اقدام به خرید آنلاین بیمه کنند. هدف سامانه تیک بیم ایجاد بازار و مارکتینگ های جدید و حرفه ای در زمینه فروش بیمه و تکامل بازاریابی است. مشتریان از سراسر این خاک پهناور، ایران، می توانند با مراجعه به سامانه تیک بیم از خدمات ویژه این سامانه بهره مند شده و اقدام به خرید بیمه آنلاین آگاهانه کنند.

برخی از بیمه های آنلاینی که این سامانه ارائه می دهند، عبارتند از:

 • بیمه شخص ثالث

بیمه شخص ثالث، نوعی بیمه است که توسط شخص بیمه شده (شخص اول) از بیمه کننده (شخص ثالث) برای محافظت در برابر شخص دیگر (شخص ثالث) خریداری می شود. در این نوع بیمه طرف اول مسئول خسارت است. بیمه شخص ثالث دو نوع پوشش دارد :

 1. پرداخت هزینه های ناشی از آسیب مانند هزینه های مراقبت در بیمارستان، از دست دادن حقوق و دستمزد، درد و رنج است.
 2. مسئولیت پرداخت هزینه ناشی از خسارت وارد شده به اموال و دارایی دارد.
 • بیمه موتور

فرقی نمی کند شما در حال لذت بردن از یک مسافرت طولانی با موتور خود باشید یا در زمستان آن را در گاراژ خود نگه داشته اید، شما همیشه به یک بیمه موتور نیاز خواهید داشت. بیمه موتور مانند بیمه سایر وسایل نقلیه است که در صورت تصادف میتواند محافظ خوبی برای شما و موتور باشد. مواردی که بیمه موتور پوشش می دهد عبارتند از:

 1. صدمات بدنه
 2. برخورد با وسیله نقلیه دیگر
 3. خودرویی که بیمه نشده
 4. خسارت به اموال

بیمه بدنه

به طور کلی انواع پوششی که برای بیمه بدنه وجود دارد، شامل موارد زیر است:

 1. مسئولیت صدمات بدنی

اگر شما با خودرو به شخصی آسیب برسانید، بیمه بدنه مسئولیت هزینه های پزشکی، درد و رنج شخص آسیب دیده را بر عهده می گیرد.

 1. مسئولیت خسارت اموال

اگر با خودرو دیگری تصادف کنید، شرکت بیمه مسئول پرداخت خسارت وارد شده خواهد بود.

 1. راننده بیمه نشده

همه افراد بیمه شخص ثالث ندارند. بیمه بدنه پیشنهاد خوبی برای افرادی است که توانایی مالی بیمه شخص ثالث ندارند.

 

خرید آنلاین بیمه بدنه

 • بیمه کرونا

شیوع ویروس کرونا از ماه ها قبل صدر اخبار بوده و زندگی خیلی از افراد را مختل کرده است. برخی شرکت های بیمه بلا ارائه بیمه کرونا، قدمی در جهت کمک به افراد خسارت دیده برداشته است پوشش بیمه کرونا شامل پرداخت هزینه بیمارستان و دیگر هزینه های مصرفی است. این بیمه از زمانی که فرد مبتلا به این ویروس می شود، در دسترس خواهد بود. البته باید بدانید که بیمه کرونا جزء بییه بیماری های دیگر قرار نمی گیرد.

سامانه تیک بیم (Tikbim)با ارائه خدماتی منحصر به فرد، به افراد اجازه می دهد تا در سریع ترین زمان ممکن، انتخابی آگاهانه برای خرید بیمه آنلاین داشته باشند.

 

 

 

****برای خرید آنلاین بیمه نامه اینجا کلیک کنید****

نظرات کاربران 0 نظر ارائه شده است
Captcha